Fit out – szybkie urządzenie biura

Zakładasz nowe biuro? Chcesz dostosować przestrzeń do swoich potrzeb i wymagań? To może Cię zainteresować! Sprawdź, na czym polega fit out, czyli szybkie urządzanie biura!

Co to jest fit out?

Jeżeli masz do dyspozycji przestrzeń, którą chcesz zagospodarować indywidualnie do swoich potrzeb i wymagań, usługa fit out jest dla Ciebie stworzona. Nie możesz jej jednak mylić z remontem! Podstawa usługi fiit out to kompleksowe przygotowanie biura, które ma spełniać wszystkie potrzeby potencjalnego użytkownika. Specjaliści zaproponują Ci nowy układ funkcjonalno-przestrzenny, opracują plan wykonawczy i wskażą, jakie materiały wykończeniowe będą najlepsze. Na tym nie kończy się jednak rola firmy proponującej usługę fit out. 

Specjaliści gwarantują również kompleksową realizację projektu. W efekcie otrzymujesz przestrzeń, która jest gotowa do przeprowadzki. Usługa fit out obejmuje nie tylko część budowlaną, ale również wykonanie niezbędnych instalacji. Specjaliści pomogą Ci wybrać niezbędne meble i dostarczą je na miejsce. Otrzymasz wszystko to, czego w danym momencie potrzebujesz. Jedną z firm, która proponuje takie rozwiązanie, jest interbiuro.pl. Dlaczego warto skorzystać z usługi fit out? 

Zalety usługi fit out

Popularność usługi fitout rośnie z każdym rokiem. Dlaczego klienci tak chętnie z niej korzystają? Odpowiedzią jest szereg korzyści, jakie płyną ze współpracy z zespołem specjalistów. Podstawową jest przede wszystkim współpraca wyłącznie z jedną firmą. Nie musisz martwić się poszukiwaniem fachowców. Firma oferująca fit out zagwarantuje Ci kompleksową obsługę. Dzięki temu zaoszczędzisz również czas. Nie będziesz musiał umawiać się na spotkania z kolejnymi ekspertami i organizować harmonogramu prac. 

Co więcej, jeżeli zdecydujesz się na usługę fit out, otrzymujesz gwarancję dotrzymania terminów oraz realizację prac w ramach budżetu ustalonego na początku współpracy. Specjaliści zadbają o dobrą koordynację prac. Jeśli wystąpi taka potrzeba, zmodyfikują dla Ciebie projekt. Warto jednak zaznaczyć, że zmiany mogą wpłynąć na ostateczny harmonogram prac oraz koszt. Dlatego warto na początku przygotować listę swoich potrzeb i wymagań, co usprawni współpracę. Jeżeli decydujesz się na założenie kolejnego biura, eksperci zadbają o spójny wygląd i odpowiednią aranżację nowego miejsca.

Jak przebiega praca nad realizacją projektu Fit out?

Fit out to kompleksowa usługa, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki niej nie będziesz musiał się niczym martwić. Pierwszym krokiem jest rozmowa o Twoich potrzebach i wymaganiach. Takie informacje pomogą specjalistom przygotować idealny dla Ciebie projekt. Dlatego zostaniesz zapytany również o przebieg procesu pracy w Twojej firmie, a także organizację kontaktu z klientem. Dodatkowo specjaliści muszą wiedzieć, z jaką powierzchnią mają do czynienia. Dzięki temu będą w stanie stwierdzić, czy w jej ramach są w stanie spełnić Twoje potrzeby i wymagania.

Dlatego następnym krokiem będzie opracowanie space planu, który posłuży do przedmiaru prac aranżacyjnych. Jeżeli ten etap zostanie zrealizowany, osoba nadzorująca Twój projekt przygotuje kompleksowy harmonogram realizacji. Podczas przygotowania harmonogramu specjaliści wezmą pod uwagę przede wszystkim Twoje oczekiwania, terminy dostaw materiałów oraz czas potrzebny na wykonanie poszczególnych etapów prac. Kolejny etap obejmuje realizację. Jest ona realizowana w takim zakresie jak: demontaż, montaż ścian, wykonanie instalacji, montaż sufitów i drzwi, prace dekoracyjne czy też oświetlenie i wyposażenie biura.

Redakcja decorre.pl